عکس  دکتر سیدعلی عبادی

دکتر سیدعلی عبادی

نوبت دهی اینترنتی دکتر سیدعلی عبادی در شهر 0 و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/7 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سیدعلی عبادی نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر سیدعلی عبادی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سیدعلی عبادی

پزشک پرطرفدار
بیش از 37% مراجعین، دکتر سیدعلی عبادی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سیدعلی عبادی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سیدعلی عبادی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سیدعلی عبادی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سیدعلی عبادی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سیدعلی عبادی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سیدعلی عبادی به آدرس بلوار سید جمال-کوچه آزمایشگاه رازی-ساختمان شفا، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سیدعلی عبادی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سیدعلی عبادی تنها بیماران 0 را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سیدعلی عبادی به عنوان یک پزشک ، در شهر 0 مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در 0 و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سیدعلی عبادی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سیدعلی عبادی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های دریافت کنند.

دکتر سیدعلی عبادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سیدعلی عبادی در زمینه ، در شهر 0 فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سیدعلی عبادی کجاست؟

مطب دکتر سیدعلی عبادی به عنوان یک پزشک در شهر 0 فعالیت میکند، بلوار سید جمال-کوچه آزمایشگاه رازی-ساختمان شفا واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سیدعلی عبادی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سیدعلی عبادی که - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سیدعلی عبادی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سیدعلی عبادی، ، در شهر 0 با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سیدعلی عبادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سیدعلی عبادی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سیدعلی عبادی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سیدعلی عبادی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سیدعلی عبادی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس