عکس  دکتر جابر سلیمانی امیری

دکتر جابر سلیمانی امیری

نوبت دهی اینترنتی دکتر جابر سلیمانی امیری در شهر بندرعباس و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر جابر سلیمانی امیری نوبت بگیرید.

  • ارتوپد
  • تقاطع خیابان اتوبوس رانی-ساختمان ارم-طبقه 4-واحد 23
  • بندرعباس

نوبت دهی اینترنتی دکتر جابر سلیمانی امیری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر جابر سلیمانی امیری

پزشک پرطرفدار
بیش از 61% مراجعین، دکتر جابر سلیمانی امیری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 93% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر جابر سلیمانی امیری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر جابر سلیمانی امیری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر جابر سلیمانی امیری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر جابر سلیمانی امیری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر جابر سلیمانی امیری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر جابر سلیمانی امیری به آدرس تقاطع خیابان اتوبوس رانی-ساختمان ارم-طبقه 4-واحد 23، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر جابر سلیمانی امیری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر جابر سلیمانی امیری تنها بیماران بندرعباس را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر جابر سلیمانی امیری به عنوان یک پزشک ، در شهر بندرعباس مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بندرعباس و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر جابر سلیمانی امیری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر جابر سلیمانی امیری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های دریافت کنند.

دکتر جابر سلیمانی امیری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر جابر سلیمانی امیری در زمینه ، در شهر بندرعباس فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر جابر سلیمانی امیری کجاست؟

مطب دکتر جابر سلیمانی امیری به عنوان یک پزشک در شهر بندرعباس فعالیت میکند، تقاطع خیابان اتوبوس رانی-ساختمان ارم-طبقه 4-واحد 23 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر جابر سلیمانی امیری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر جابر سلیمانی امیری که - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر جابر سلیمانی امیری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر جابر سلیمانی امیری، ، در شهر بندرعباس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر جابر سلیمانی امیری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر جابر سلیمانی امیری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر جابر سلیمانی امیری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر جابر سلیمانی امیری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر جابر سلیمانی امیری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس