عکس کوروش محمدی

کوروش محمدی

نوبت دهی اینترنتی کوروش محمدی در شهر بندرعباس و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از کوروش محمدی نوبت بگیرید.

  • آسم و آلرژی
  • بندرعباس خیابان سید جمال الدین اسد آبادی .سه راه پلنگ صورتی/ساختمان پزشکان البرز
  • 07632239680
  • نظام پزشکی: 66860
  • بندرعباس

نوبت دهی اینترنتی کوروش محمدی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد کوروش محمدی

پزشک پرطرفدار
بیش از 72% مراجعین، کوروش محمدی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 91% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای کوروش محمدی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی کوروش محمدی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از کوروش محمدی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از کوروش محمدی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با کوروش محمدی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب کوروش محمدی به آدرس بندرعباس خیابان سید جمال الدین اسد آبادی .سه راه پلنگ صورتی/ساختمان پزشکان البرز، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای کوروش محمدی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا کوروش محمدی تنها بیماران بندرعباس را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه کوروش محمدی به عنوان یک پزشک ، در شهر بندرعباس مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بندرعباس و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با کوروش محمدی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با کوروش محمدی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های دریافت کنند.

کوروش محمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

کوروش محمدی در زمینه ، در شهر بندرعباس فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب کوروش محمدی کجاست؟

مطب کوروش محمدی به عنوان یک پزشک در شهر بندرعباس فعالیت میکند، بندرعباس خیابان سید جمال الدین اسد آبادی .سه راه پلنگ صورتی/ساختمان پزشکان البرز واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب کوروش محمدی، از طریق شماره تلفن مطب کوروش محمدی که 07632239680 - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت کوروش محمدی چقدر است؟

هزینه ویزیت کوروش محمدی، ، در شهر بندرعباس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل کوروش محمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب کوروش محمدی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از کوروش محمدی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به کوروش محمدی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به کوروش محمدی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس