X
عکس پویان علی نیا

پویان علی نیا

نوبت دهی اینترنتی پویان علی نیا متخصص داخلی در شهر خرم آباد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از پویان علی نیا نوبت بگیرید.

 • داخلی
 • خرم آباد، چهارراه فرهنگ، جنب داروخانه ارکیده، کلینیک نگین
 • 09916096636
 • 0
 • متخصص داخلی
 • نظام پزشکی: 142310
 • خرم آباد

نوبت دهی اینترنتی پویان علی نیا

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد پویان علی نیا

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، پویان علی نیا را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای پویان علی نیا ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی پویان علی نیا، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از پویان علی نیا چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از پویان علی نیا، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با پویان علی نیا انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب پویان علی نیا به آدرس خرم آباد، چهارراه فرهنگ، جنب داروخانه ارکیده، کلینیک نگین، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای پویان علی نیا رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا پویان علی نیا تنها بیماران خرم آباد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه پویان علی نیا به عنوان یک پزشک متخصص داخلی، در شهر خرم آباد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در خرم آباد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با پویان علی نیا، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با پویان علی نیا مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی دریافت کنند.

پویان علی نیا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

پویان علی نیا در زمینه متخصص داخلی، در شهر خرم آباد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب پویان علی نیا کجاست؟

مطب پویان علی نیا به عنوان یک پزشک متخصص داخلی در شهر خرم آباد فعالیت میکند، خرم آباد، چهارراه فرهنگ، جنب داروخانه ارکیده، کلینیک نگین واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب پویان علی نیا، از طریق شماره تلفن مطب پویان علی نیا که 09916096636 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت پویان علی نیا چقدر است؟

هزینه ویزیت پویان علی نیا، متخصص داخلی، در شهر خرم آباد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل پویان علی نیا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب پویان علی نیا

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از پویان علی نیا کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به پویان علی نیا امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به پویان علی نیا فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس