X
عکس نرگس فتی

نرگس فتی

نوبت دهی اینترنتی نرگس فتی کارشناس مامایی بیماری های زنان،تنظیم خانواده،مشاوره در شهر میناب و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از نرگس فتی نوبت بگیرید.

  • مامایی
  • ربروی عینک دید برتر،داخل کوچه
  • ۰۹۱۷۹۴۶۷۲۵۹
  • کارشناس مامایی بیماری های زنان،تنظیم خانواده،مشاوره
  • نظام پزشکی: م-14384
  • میناب

نوبت دهی اینترنتی نرگس فتی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد نرگس فتی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، نرگس فتی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد نرگس فتی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی نرگس فتی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از نرگس فتی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از نرگس فتی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با نرگس فتی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب نرگس فتی به آدرس ربروی عینک دید برتر،داخل کوچه، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای نرگس فتی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا نرگس فتی تنها بیماران میناب را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه نرگس فتی به عنوان یک پزشک کارشناس مامایی بیماری های زنان،تنظیم خانواده،مشاوره ، در شهر میناب مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در میناب و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با نرگس فتی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با نرگس فتی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کارشناس مامایی بیماری های زنان،تنظیم خانواده،مشاوره دریافت کنند.

نرگس فتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

نرگس فتی در زمینه کارشناس مامایی بیماری های زنان،تنظیم خانواده،مشاوره ، در شهر میناب فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب نرگس فتی کجاست؟

مطب نرگس فتی به عنوان یک پزشک کارشناس مامایی بیماری های زنان،تنظیم خانواده،مشاوره در شهر میناب فعالیت میکند، ربروی عینک دید برتر،داخل کوچه واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب نرگس فتی، از طریق شماره تلفن مطب نرگس فتی که ۰۹۱۷۹۴۶۷۲۵۹ - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت نرگس فتی چقدر است؟

هزینه ویزیت نرگس فتی، کارشناس مامایی بیماری های زنان،تنظیم خانواده،مشاوره ، در شهر میناب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل نرگس فتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب نرگس فتی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از نرگس فتی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به نرگس فتی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به نرگس فتی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس