عکس میترا ظریفکار

میترا ظریفکار

نوبت دهی اینترنتی میترا ظریفکار در شهر بندرعباس و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1402/9/19 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از میترا ظریفکار نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی میترا ظریفکار

در حال دریافت اطلاعات...
برای گرفتن نوبت، ابتدا تاریخ سپس ساعت را انتخاب کنید
متاسفانه در حال حاضر نوبت آزاد وجود ندارد

نظر بیماران در مورد میترا ظریفکار

پزشک پرطرفدار
بیش از 74% مراجعین، میترا ظریفکار را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 88% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای میترا ظریفکار ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی میترا ظریفکار، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از میترا ظریفکار چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از میترا ظریفکار، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با میترا ظریفکار انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب میترا ظریفکار به آدرس ، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای میترا ظریفکار رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا میترا ظریفکار تنها بیماران بندرعباس را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه میترا ظریفکار به عنوان یک پزشک ، در شهر بندرعباس مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بندرعباس و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با میترا ظریفکار، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با میترا ظریفکار مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های دریافت کنند.

میترا ظریفکار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

میترا ظریفکار در زمینه ، در شهر بندرعباس فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب میترا ظریفکار کجاست؟

مطب میترا ظریفکار به عنوان یک پزشک در شهر بندرعباس فعالیت میکند، واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب میترا ظریفکار، از طریق شماره تلفن مطب میترا ظریفکار که - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت میترا ظریفکار چقدر است؟

هزینه ویزیت میترا ظریفکار، ، در شهر بندرعباس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل میترا ظریفکار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب میترا ظریفکار

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از میترا ظریفکار کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به میترا ظریفکار امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به میترا ظریفکار فعال نمیباشد.

Open Popup
X

میترا ظریفکار

نظر شما به انتخاب میترا ظریفکار توسط دیگران کمک خواهد کرد.
طراحی سایت در بندرعباس