X
عکس میترا حبیب زاده

میترا حبیب زاده

نوبت دهی اینترنتی میترا حبیب زاده متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر ارومیه و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از میترا حبیب زاده نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • ارومیه، خیابان حسنی، روبروی بیمارستان مهزاد، لقمان 3، طبقه 2
 • 0
 • 04433431204
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 78071
 • ارومیه

نوبت دهی اینترنتی میترا حبیب زاده

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد میترا حبیب زاده

پزشک پرطرفدار
بیش از 100% مراجعین، میترا حبیب زاده را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای میترا حبیب زاده ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی میترا حبیب زاده، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از میترا حبیب زاده چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از میترا حبیب زاده، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با میترا حبیب زاده انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب میترا حبیب زاده به آدرس ارومیه، خیابان حسنی، روبروی بیمارستان مهزاد، لقمان 3، طبقه 2، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای میترا حبیب زاده رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا میترا حبیب زاده تنها بیماران ارومیه را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه میترا حبیب زاده به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر ارومیه مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در ارومیه و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با میترا حبیب زاده، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با میترا حبیب زاده مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

میترا حبیب زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

میترا حبیب زاده در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر ارومیه فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب میترا حبیب زاده کجاست؟

مطب میترا حبیب زاده به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر ارومیه فعالیت میکند، ارومیه، خیابان حسنی، روبروی بیمارستان مهزاد، لقمان 3، طبقه 2 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب میترا حبیب زاده، از طریق شماره تلفن مطب میترا حبیب زاده که 0 - 04433431204 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت میترا حبیب زاده چقدر است؟

هزینه ویزیت میترا حبیب زاده، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر ارومیه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل میترا حبیب زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب میترا حبیب زاده

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از میترا حبیب زاده کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به میترا حبیب زاده امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به میترا حبیب زاده فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس