X
عکس مهناز احمدی

مهناز احمدی

نوبت دهی اینترنتی مهناز احمدی متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر اهواز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از مهناز احمدی نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • اهواز، کیانپارس، خیابان 2شرقی، مجتمع تشریفات، طبقه 6، واحد 608
 • 0
 • 06133920636
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 33890
 • اهواز

نوبت دهی اینترنتی مهناز احمدی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد مهناز احمدی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، مهناز احمدی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد مهناز احمدی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی مهناز احمدی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از مهناز احمدی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از مهناز احمدی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با مهناز احمدی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب مهناز احمدی به آدرس اهواز، کیانپارس، خیابان 2شرقی، مجتمع تشریفات، طبقه 6، واحد 608، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای مهناز احمدی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا مهناز احمدی تنها بیماران اهواز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه مهناز احمدی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر اهواز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اهواز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با مهناز احمدی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با مهناز احمدی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

مهناز احمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

مهناز احمدی در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر اهواز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب مهناز احمدی کجاست؟

مطب مهناز احمدی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر اهواز فعالیت میکند، اهواز، کیانپارس، خیابان 2شرقی، مجتمع تشریفات، طبقه 6، واحد 608 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب مهناز احمدی، از طریق شماره تلفن مطب مهناز احمدی که 0 - 06133920636 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت مهناز احمدی چقدر است؟

هزینه ویزیت مهناز احمدی، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر اهواز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل مهناز احمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب مهناز احمدی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از مهناز احمدی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به مهناز احمدی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به مهناز احمدی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس