X
عکس مهرداد پیامی

مهرداد پیامی

نوبت دهی اینترنتی مهرداد پیامی متخصص جراحی عمومی در شهر اهواز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از مهرداد پیامی نوبت بگیرید.

 • جراح عمومی
 • اهواز، کیانپارس، خیابان پهلوان شرقی، مجتمع پزشکی ایران زمین، طبقه 7
 • 09054059292
 • 0
 • متخصص جراحی عمومی
 • نظام پزشکی: 121486
 • اهواز

نوبت دهی اینترنتی مهرداد پیامی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد مهرداد پیامی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، مهرداد پیامی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای مهرداد پیامی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی مهرداد پیامی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از مهرداد پیامی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از مهرداد پیامی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با مهرداد پیامی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب مهرداد پیامی به آدرس اهواز، کیانپارس، خیابان پهلوان شرقی، مجتمع پزشکی ایران زمین، طبقه 7، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای مهرداد پیامی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا مهرداد پیامی تنها بیماران اهواز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه مهرداد پیامی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی، در شهر اهواز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اهواز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با مهرداد پیامی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با مهرداد پیامی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی عمومی دریافت کنند.

مهرداد پیامی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

مهرداد پیامی در زمینه متخصص جراحی عمومی، در شهر اهواز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب مهرداد پیامی کجاست؟

مطب مهرداد پیامی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی در شهر اهواز فعالیت میکند، اهواز، کیانپارس، خیابان پهلوان شرقی، مجتمع پزشکی ایران زمین، طبقه 7 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب مهرداد پیامی، از طریق شماره تلفن مطب مهرداد پیامی که 09054059292 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت مهرداد پیامی چقدر است؟

هزینه ویزیت مهرداد پیامی، متخصص جراحی عمومی، در شهر اهواز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل مهرداد پیامی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب مهرداد پیامی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از مهرداد پیامی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به مهرداد پیامی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به مهرداد پیامی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس