عکس مهرداد بابادی نیا

مهرداد بابادی نیا

نوبت دهی اینترنتی مهرداد بابادی نیا پزشک دندان پزشک در شهر مسجدسلیمان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1402/9/17 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از مهرداد بابادی نیا نوبت بگیرید.

 • دندان پزشکی
 • مسجدسلیمان، خیابان ازادی، کوچه پزشکان، مجتمع پزشکی پارس، طبقه دوم، واحد7
 • 0
 • 06143220600
 • پزشک دندان پزشک
 • نظام پزشکی: 95017
 • مسجدسلیمان

نوبت دهی اینترنتی مهرداد بابادی نیا

در حال دریافت اطلاعات...
برای گرفتن نوبت، ابتدا تاریخ سپس ساعت را انتخاب کنید
متاسفانه در حال حاضر نوبت آزاد وجود ندارد

نظر بیماران در مورد مهرداد بابادی نیا

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، مهرداد بابادی نیا را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای مهرداد بابادی نیا ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی مهرداد بابادی نیا، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از مهرداد بابادی نیا چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از مهرداد بابادی نیا، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با مهرداد بابادی نیا انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب مهرداد بابادی نیا به آدرس مسجدسلیمان، خیابان ازادی، کوچه پزشکان، مجتمع پزشکی پارس، طبقه دوم، واحد7، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای مهرداد بابادی نیا رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا مهرداد بابادی نیا تنها بیماران مسجدسلیمان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه مهرداد بابادی نیا به عنوان یک پزشک پزشک دندان پزشک، در شهر مسجدسلیمان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مسجدسلیمان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با مهرداد بابادی نیا، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با مهرداد بابادی نیا مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک دندان پزشک دریافت کنند.

مهرداد بابادی نیا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

مهرداد بابادی نیا در زمینه پزشک دندان پزشک، در شهر مسجدسلیمان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب مهرداد بابادی نیا کجاست؟

مطب مهرداد بابادی نیا به عنوان یک پزشک پزشک دندان پزشک در شهر مسجدسلیمان فعالیت میکند، مسجدسلیمان، خیابان ازادی، کوچه پزشکان، مجتمع پزشکی پارس، طبقه دوم، واحد7 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب مهرداد بابادی نیا، از طریق شماره تلفن مطب مهرداد بابادی نیا که 0 - 06143220600 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت مهرداد بابادی نیا چقدر است؟

هزینه ویزیت مهرداد بابادی نیا، پزشک دندان پزشک، در شهر مسجدسلیمان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل مهرداد بابادی نیا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب مهرداد بابادی نیا

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از مهرداد بابادی نیا کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به مهرداد بابادی نیا امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به مهرداد بابادی نیا فعال نمیباشد.

Open Popup
X

مهرداد بابادی نیا

پزشک دندان پزشک

نظر شما به انتخاب مهرداد بابادی نیا توسط دیگران کمک خواهد کرد.
طراحی سایت در بندرعباس