X
عکس مهران ابراهیمی

مهران ابراهیمی

نوبت دهی اینترنتی مهران ابراهیمی فوق متخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از مهران ابراهیمی نوبت بگیرید.

 • آسم و آلرژی
 • تهران، تقاطع فردوس غربی و سازمان برنامه، ساختمان لاله، طبقه 4، واحد 38
 • 0
 • 02144162135
 • فوق متخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی)
 • نظام پزشکی: 76094
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی مهران ابراهیمی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد مهران ابراهیمی

پزشک پرطرفدار
بیش از 100% مراجعین، مهران ابراهیمی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای مهران ابراهیمی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی مهران ابراهیمی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از مهران ابراهیمی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از مهران ابراهیمی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با مهران ابراهیمی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب مهران ابراهیمی به آدرس تهران، تقاطع فردوس غربی و سازمان برنامه، ساختمان لاله، طبقه 4، واحد 38، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای مهران ابراهیمی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا مهران ابراهیمی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه مهران ابراهیمی به عنوان یک پزشک فوق متخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی)، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با مهران ابراهیمی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با مهران ابراهیمی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های فوق آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) دریافت کنند.

مهران ابراهیمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

مهران ابراهیمی در زمینه فوق متخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی)، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب مهران ابراهیمی کجاست؟

مطب مهران ابراهیمی به عنوان یک پزشک فوق متخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، تقاطع فردوس غربی و سازمان برنامه، ساختمان لاله، طبقه 4، واحد 38 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب مهران ابراهیمی، از طریق شماره تلفن مطب مهران ابراهیمی که 0 - 02144162135 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت مهران ابراهیمی چقدر است؟

هزینه ویزیت مهران ابراهیمی، فوق متخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی)، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل مهران ابراهیمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب مهران ابراهیمی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از مهران ابراهیمی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به مهران ابراهیمی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به مهران ابراهیمی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس