عکس مسعود نیک پور

مسعود نیک پور

نوبت دهی اینترنتی مسعود نیک پور پزشک عمومی در شهر میناب و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از مسعود نیک پور نوبت بگیرید.

  • داخلی
  • روبروی داروخانه شبانه روزی دکتر تهرودی،داخل کوچه
  • 0۷۶۴۲۲۲۷۵۷۵
  • پزشک عمومی
  • نظام پزشکی: 26875
  • میناب

نوبت دهی اینترنتی مسعود نیک پور

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد مسعود نیک پور

پزشک پرطرفدار
بیش از 80% مراجعین، مسعود نیک پور را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 80% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای مسعود نیک پور ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی مسعود نیک پور، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از مسعود نیک پور چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از مسعود نیک پور، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با مسعود نیک پور انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب مسعود نیک پور به آدرس روبروی داروخانه شبانه روزی دکتر تهرودی،داخل کوچه، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای مسعود نیک پور رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا مسعود نیک پور تنها بیماران میناب را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه مسعود نیک پور به عنوان یک پزشک پزشک عمومی، در شهر میناب مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در میناب و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با مسعود نیک پور، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با مسعود نیک پور مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک عمومی دریافت کنند.

مسعود نیک پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

مسعود نیک پور در زمینه پزشک عمومی، در شهر میناب فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب مسعود نیک پور کجاست؟

مطب مسعود نیک پور به عنوان یک پزشک پزشک عمومی در شهر میناب فعالیت میکند، روبروی داروخانه شبانه روزی دکتر تهرودی،داخل کوچه واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب مسعود نیک پور، از طریق شماره تلفن مطب مسعود نیک پور که 0۷۶۴۲۲۲۷۵۷۵ - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت مسعود نیک پور چقدر است؟

هزینه ویزیت مسعود نیک پور، پزشک عمومی، در شهر میناب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل مسعود نیک پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب مسعود نیک پور

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از مسعود نیک پور کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به مسعود نیک پور امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به مسعود نیک پور فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس