عکس مریم کریمیان

مریم کریمیان

نوبت دهی اینترنتی مریم کریمیان متخصص داخلی و فوق متخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) در شهر ایلام و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/1/26 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از مریم کریمیان نوبت بگیرید.

 • غدد،رشد و متابولیسم
 • ایلام، بلوار سیدالشهدا، نرسیه به 22 بهمن، کوچه کناری بیمارستان قائم
 • 09334282292
 • 0
 • متخصص داخلی و فوق متخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)
 • نظام پزشکی: 129725
 • ایلام

نوبت دهی اینترنتی مریم کریمیان

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد مریم کریمیان

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، مریم کریمیان را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای مریم کریمیان ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی مریم کریمیان، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از مریم کریمیان چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از مریم کریمیان، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با مریم کریمیان انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب مریم کریمیان به آدرس ایلام، بلوار سیدالشهدا، نرسیه به 22 بهمن، کوچه کناری بیمارستان قائم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای مریم کریمیان رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا مریم کریمیان تنها بیماران ایلام را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه مریم کریمیان به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)، در شهر ایلام مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در ایلام و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با مریم کریمیان، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با مریم کریمیان مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی و فوق غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) دریافت کنند.

مریم کریمیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

مریم کریمیان در زمینه متخصص داخلی و فوق متخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)، در شهر ایلام فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب مریم کریمیان کجاست؟

مطب مریم کریمیان به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) در شهر ایلام فعالیت میکند، ایلام، بلوار سیدالشهدا، نرسیه به 22 بهمن، کوچه کناری بیمارستان قائم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب مریم کریمیان، از طریق شماره تلفن مطب مریم کریمیان که 09334282292 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت مریم کریمیان چقدر است؟

هزینه ویزیت مریم کریمیان، متخصص داخلی و فوق متخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)، در شهر ایلام با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل مریم کریمیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب مریم کریمیان

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از مریم کریمیان کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به مریم کریمیان امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به مریم کریمیان فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس