X
عکس مریم سادات سرپوش

مریم سادات سرپوش

نوبت دهی اینترنتی مریم سادات سرپوش متخصص داخلی در شهر ارسنجان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از مریم سادات سرپوش نوبت بگیرید.

 • داخلی
 • ارسنجان، خیابان ولیعصر، نبش مطهری، جنب داروخانه ابراهیمی
 • 0
 • 07143523753
 • متخصص داخلی
 • نظام پزشکی: 127571
 • ارسنجان

نوبت دهی اینترنتی مریم سادات سرپوش

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد مریم سادات سرپوش

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، مریم سادات سرپوش را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد مریم سادات سرپوش در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی مریم سادات سرپوش، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از مریم سادات سرپوش چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از مریم سادات سرپوش، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با مریم سادات سرپوش انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب مریم سادات سرپوش به آدرس ارسنجان، خیابان ولیعصر، نبش مطهری، جنب داروخانه ابراهیمی، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای مریم سادات سرپوش رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا مریم سادات سرپوش تنها بیماران ارسنجان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه مریم سادات سرپوش به عنوان یک پزشک متخصص داخلی، در شهر ارسنجان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در ارسنجان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با مریم سادات سرپوش، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با مریم سادات سرپوش مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی دریافت کنند.

مریم سادات سرپوش در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

مریم سادات سرپوش در زمینه متخصص داخلی، در شهر ارسنجان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب مریم سادات سرپوش کجاست؟

مطب مریم سادات سرپوش به عنوان یک پزشک متخصص داخلی در شهر ارسنجان فعالیت میکند، ارسنجان، خیابان ولیعصر، نبش مطهری، جنب داروخانه ابراهیمی واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب مریم سادات سرپوش، از طریق شماره تلفن مطب مریم سادات سرپوش که 0 - 07143523753 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت مریم سادات سرپوش چقدر است؟

هزینه ویزیت مریم سادات سرپوش، متخصص داخلی، در شهر ارسنجان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل مریم سادات سرپوش می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب مریم سادات سرپوش

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از مریم سادات سرپوش کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به مریم سادات سرپوش امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به مریم سادات سرپوش فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس