عکس محمود حسین زاده ملکی

محمود حسین زاده ملکی

نوبت دهی اینترنتی محمود حسین زاده ملکی فوق متخصص جراحی قلب و عروق در شهر مشهد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از محمود حسین زاده ملکی نوبت بگیرید.

 • قلب و عروق
 • مشهد، کوهسنگی، کوهسنگی ۶، ساختمان سینا، طبقه ۱
 • 0
 • 05138586488
 • فوق متخصص جراحی قلب و عروق
 • نظام پزشکی: 80899
 • مشهد

نوبت دهی اینترنتی محمود حسین زاده ملکی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد محمود حسین زاده ملکی

پزشک پرطرفدار
بیش از 92% مراجعین، محمود حسین زاده ملکی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 86% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای محمود حسین زاده ملکی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی محمود حسین زاده ملکی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از محمود حسین زاده ملکی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از محمود حسین زاده ملکی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با محمود حسین زاده ملکی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب محمود حسین زاده ملکی به آدرس مشهد، کوهسنگی، کوهسنگی ۶، ساختمان سینا، طبقه ۱، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای محمود حسین زاده ملکی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا محمود حسین زاده ملکی تنها بیماران مشهد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه محمود حسین زاده ملکی به عنوان یک پزشک فوق متخصص جراحی قلب و عروق، در شهر مشهد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مشهد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با محمود حسین زاده ملکی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با محمود حسین زاده ملکی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های فوق جراحی قلب و عروق دریافت کنند.

محمود حسین زاده ملکی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

محمود حسین زاده ملکی در زمینه فوق متخصص جراحی قلب و عروق، در شهر مشهد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب محمود حسین زاده ملکی کجاست؟

مطب محمود حسین زاده ملکی به عنوان یک پزشک فوق متخصص جراحی قلب و عروق در شهر مشهد فعالیت میکند، مشهد، کوهسنگی، کوهسنگی ۶، ساختمان سینا، طبقه ۱ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب محمود حسین زاده ملکی، از طریق شماره تلفن مطب محمود حسین زاده ملکی که 0 - 05138586488 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت محمود حسین زاده ملکی چقدر است؟

هزینه ویزیت محمود حسین زاده ملکی، فوق متخصص جراحی قلب و عروق، در شهر مشهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل محمود حسین زاده ملکی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب محمود حسین زاده ملکی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از محمود حسین زاده ملکی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به محمود حسین زاده ملکی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به محمود حسین زاده ملکی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس