X
عکس محمد پشنگ پور

محمد پشنگ پور

نوبت دهی اینترنتی محمد پشنگ پور فلوشیپ جراحی لاپاراسکوپی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از محمد پشنگ پور نوبت بگیرید.

  • تهران، ونک، خیابان گاندی جنوبی، پلاک هیجده، واحد هشت
  • 0
  • 02188791664
  • فلوشیپ جراحی لاپاراسکوپی
  • نظام پزشکی: 54316
  • تهران

نوبت دهی اینترنتی محمد پشنگ پور

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد محمد پشنگ پور

پزشک پرطرفدار
بیش از 80% مراجعین، محمد پشنگ پور را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 80% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای محمد پشنگ پور ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی محمد پشنگ پور، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از محمد پشنگ پور چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از محمد پشنگ پور، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با محمد پشنگ پور انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب محمد پشنگ پور به آدرس تهران، ونک، خیابان گاندی جنوبی، پلاک هیجده، واحد هشت، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای محمد پشنگ پور رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا محمد پشنگ پور تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه محمد پشنگ پور به عنوان یک پزشک فلوشیپ جراحی لاپاراسکوپی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با محمد پشنگ پور، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با محمد پشنگ پور مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های فلوشیپ جراحی لاپاراسکوپی دریافت کنند.

محمد پشنگ پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

محمد پشنگ پور در زمینه فلوشیپ جراحی لاپاراسکوپی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب محمد پشنگ پور کجاست؟

مطب محمد پشنگ پور به عنوان یک پزشک فلوشیپ جراحی لاپاراسکوپی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، ونک، خیابان گاندی جنوبی، پلاک هیجده، واحد هشت واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب محمد پشنگ پور، از طریق شماره تلفن مطب محمد پشنگ پور که 0 - 02188791664 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت محمد پشنگ پور چقدر است؟

هزینه ویزیت محمد پشنگ پور، فلوشیپ جراحی لاپاراسکوپی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل محمد پشنگ پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب محمد پشنگ پور

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از محمد پشنگ پور کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به محمد پشنگ پور امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به محمد پشنگ پور فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس