عکس محمد حیدری

محمد حیدری

نوبت دهی اینترنتی محمد حیدری متخصص کودکان و نوزادان در شهر میاندوآب و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/1/26 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از محمد حیدری نوبت بگیرید.

 • کودکان و نوزادان(اطفال)
 • میاندواب، خیابان شهدا، روبروی داروخانه لقمان، ساختمان پزشکان ابریشم، طبقه اول
 • 0
 • 04445228682
 • متخصص کودکان و نوزادان
 • نظام پزشکی: 42058
 • میاندوآب

نوبت دهی اینترنتی محمد حیدری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد محمد حیدری

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، محمد حیدری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای محمد حیدری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی محمد حیدری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از محمد حیدری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از محمد حیدری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با محمد حیدری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب محمد حیدری به آدرس میاندواب، خیابان شهدا، روبروی داروخانه لقمان، ساختمان پزشکان ابریشم، طبقه اول، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای محمد حیدری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا محمد حیدری تنها بیماران میاندوآب را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه محمد حیدری به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان، در شهر میاندوآب مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در میاندوآب و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با محمد حیدری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با محمد حیدری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان دریافت کنند.

محمد حیدری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

محمد حیدری در زمینه متخصص کودکان و نوزادان، در شهر میاندوآب فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب محمد حیدری کجاست؟

مطب محمد حیدری به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان در شهر میاندوآب فعالیت میکند، میاندواب، خیابان شهدا، روبروی داروخانه لقمان، ساختمان پزشکان ابریشم، طبقه اول واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب محمد حیدری، از طریق شماره تلفن مطب محمد حیدری که 0 - 04445228682 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت محمد حیدری چقدر است؟

هزینه ویزیت محمد حیدری، متخصص کودکان و نوزادان، در شهر میاندوآب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل محمد حیدری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب محمد حیدری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از محمد حیدری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به محمد حیدری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به محمد حیدری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس