X
عکس محمدرضا زمانی دوست

محمدرضا زمانی دوست

نوبت دهی اینترنتی محمدرضا زمانی دوست متخصص جراحی مغز و اعصاب در شهر اهواز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از محمدرضا زمانی دوست نوبت بگیرید.

 • مغز و اعصاب
 • خیابان نادری، بین حافظ و فروسی، مجتمع بزرگ نادری، طبقه همکف
 • 0
 • 06132231273
 • متخصص جراحی مغز و اعصاب
 • نظام پزشکی: 142136
 • اهواز

نوبت دهی اینترنتی محمدرضا زمانی دوست

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد محمدرضا زمانی دوست

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، محمدرضا زمانی دوست را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد محمدرضا زمانی دوست در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی محمدرضا زمانی دوست، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از محمدرضا زمانی دوست چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از محمدرضا زمانی دوست، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با محمدرضا زمانی دوست انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب محمدرضا زمانی دوست به آدرس خیابان نادری، بین حافظ و فروسی، مجتمع بزرگ نادری، طبقه همکف، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای محمدرضا زمانی دوست رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا محمدرضا زمانی دوست تنها بیماران اهواز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه محمدرضا زمانی دوست به عنوان یک پزشک متخصص جراحی مغز و اعصاب، در شهر اهواز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اهواز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با محمدرضا زمانی دوست، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با محمدرضا زمانی دوست مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی مغز و اعصاب دریافت کنند.

محمدرضا زمانی دوست در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

محمدرضا زمانی دوست در زمینه متخصص جراحی مغز و اعصاب، در شهر اهواز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب محمدرضا زمانی دوست کجاست؟

مطب محمدرضا زمانی دوست به عنوان یک پزشک متخصص جراحی مغز و اعصاب در شهر اهواز فعالیت میکند، خیابان نادری، بین حافظ و فروسی، مجتمع بزرگ نادری، طبقه همکف واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب محمدرضا زمانی دوست، از طریق شماره تلفن مطب محمدرضا زمانی دوست که 0 - 06132231273 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت محمدرضا زمانی دوست چقدر است؟

هزینه ویزیت محمدرضا زمانی دوست، متخصص جراحی مغز و اعصاب، در شهر اهواز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل محمدرضا زمانی دوست می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب محمدرضا زمانی دوست

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از محمدرضا زمانی دوست کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به محمدرضا زمانی دوست امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به محمدرضا زمانی دوست فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس