عکس محسن منصوری

محسن منصوری

نوبت دهی اینترنتی محسن منصوری متخصص پرتودرمانی (رادیوتراپی) در شهر ارومیه و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از محسن منصوری نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی محسن منصوری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد محسن منصوری

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، محسن منصوری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای محسن منصوری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی محسن منصوری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از محسن منصوری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از محسن منصوری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با محسن منصوری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب محسن منصوری به آدرس ارومیه، خیابان حسنی، ساختمان رازی، طبقه8، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای محسن منصوری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا محسن منصوری تنها بیماران ارومیه را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه محسن منصوری به عنوان یک پزشک متخصص پرتودرمانی (رادیوتراپی)، در شهر ارومیه مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در ارومیه و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با محسن منصوری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با محسن منصوری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پرتودرمانی (رادیوتراپی) دریافت کنند.

محسن منصوری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

محسن منصوری در زمینه متخصص پرتودرمانی (رادیوتراپی)، در شهر ارومیه فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب محسن منصوری کجاست؟

مطب محسن منصوری به عنوان یک پزشک متخصص پرتودرمانی (رادیوتراپی) در شهر ارومیه فعالیت میکند، ارومیه، خیابان حسنی، ساختمان رازی، طبقه8 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب محسن منصوری، از طریق شماره تلفن مطب محسن منصوری که 0 - 04433435808 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت محسن منصوری چقدر است؟

هزینه ویزیت محسن منصوری، متخصص پرتودرمانی (رادیوتراپی)، در شهر ارومیه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل محسن منصوری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب محسن منصوری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از محسن منصوری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به محسن منصوری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به محسن منصوری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس