عکس محسن شریفی

محسن شریفی

نوبت دهی اینترنتی محسن شریفی متخصص گوش، حلق و بینی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از محسن شریفی نوبت بگیرید.

 • گوش و حلق و بینی
 • تهران، خیابان ولی عصر، روبروی درب اورژانس بیمارستان دی، نبش دوم گاندی، ساختمان پزشکان دی، طبقه اول
 • 0
 • 02188870988
 • متخصص گوش، حلق و بینی
 • نظام پزشکی: 13566
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی محسن شریفی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد محسن شریفی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، محسن شریفی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای محسن شریفی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی محسن شریفی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از محسن شریفی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از محسن شریفی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با محسن شریفی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب محسن شریفی به آدرس تهران، خیابان ولی عصر، روبروی درب اورژانس بیمارستان دی، نبش دوم گاندی، ساختمان پزشکان دی، طبقه اول، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای محسن شریفی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا محسن شریفی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه محسن شریفی به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با محسن شریفی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با محسن شریفی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های گوش، حلق و بینی دریافت کنند.

محسن شریفی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

محسن شریفی در زمینه متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب محسن شریفی کجاست؟

مطب محسن شریفی به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان ولی عصر، روبروی درب اورژانس بیمارستان دی، نبش دوم گاندی، ساختمان پزشکان دی، طبقه اول واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب محسن شریفی، از طریق شماره تلفن مطب محسن شریفی که 0 - 02188870988 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت محسن شریفی چقدر است؟

هزینه ویزیت محسن شریفی، متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل محسن شریفی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب محسن شریفی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از محسن شریفی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به محسن شریفی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به محسن شریفی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس