X
عکس محسن رییسی

محسن رییسی

نوبت دهی اینترنتی محسن رییسی فوق متخصص بیماری های ریه کودکان در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از محسن رییسی نوبت بگیرید.

 • ریه و دستگاه تنفسی
 • اصفهان، خیابان وحید، چهار راه باغ دریاچه، ابتدای خاقانی، روبروی خانه نان، نبش کوچه گلنار، طبقه 2
 • 0
 • 03136275903
 • فوق متخصص بیماری های ریه کودکان
 • نظام پزشکی: 94251
 • اصفهان

نوبت دهی اینترنتی محسن رییسی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد محسن رییسی

پزشک پرطرفدار
بیش از 33% مراجعین، محسن رییسی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای محسن رییسی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی محسن رییسی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از محسن رییسی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از محسن رییسی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با محسن رییسی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب محسن رییسی به آدرس اصفهان، خیابان وحید، چهار راه باغ دریاچه، ابتدای خاقانی، روبروی خانه نان، نبش کوچه گلنار، طبقه 2، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای محسن رییسی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا محسن رییسی تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه محسن رییسی به عنوان یک پزشک فوق متخصص بیماری های ریه کودکان، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با محسن رییسی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با محسن رییسی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های فوق بیماری های ریه کودکان دریافت کنند.

محسن رییسی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

محسن رییسی در زمینه فوق متخصص بیماری های ریه کودکان، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب محسن رییسی کجاست؟

مطب محسن رییسی به عنوان یک پزشک فوق متخصص بیماری های ریه کودکان در شهر اصفهان فعالیت میکند، اصفهان، خیابان وحید، چهار راه باغ دریاچه، ابتدای خاقانی، روبروی خانه نان، نبش کوچه گلنار، طبقه 2 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب محسن رییسی، از طریق شماره تلفن مطب محسن رییسی که 0 - 03136275903 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت محسن رییسی چقدر است؟

هزینه ویزیت محسن رییسی، فوق متخصص بیماری های ریه کودکان، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل محسن رییسی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب محسن رییسی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از محسن رییسی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به محسن رییسی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به محسن رییسی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس