X
عکس محبوب دشتی

محبوب دشتی

نوبت دهی اینترنتی محبوب دشتی متخصص داخلی در شهر لاهیجان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از محبوب دشتی نوبت بگیرید.

 • داخلی
 • لاهیجان، اول خیابان انقلاب، خیابان 22 آبان، ساختمان پزشکان آپادانا، طبقه 4، واحد 42
 • 0
 • 01342244919
 • متخصص داخلی
 • نظام پزشکی: 112734
 • لاهیجان

نوبت دهی اینترنتی محبوب دشتی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد محبوب دشتی

پزشک پرطرفدار
بیش از 82% مراجعین، محبوب دشتی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 86% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای محبوب دشتی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی محبوب دشتی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از محبوب دشتی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از محبوب دشتی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با محبوب دشتی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب محبوب دشتی به آدرس لاهیجان، اول خیابان انقلاب، خیابان 22 آبان، ساختمان پزشکان آپادانا، طبقه 4، واحد 42، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای محبوب دشتی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا محبوب دشتی تنها بیماران لاهیجان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه محبوب دشتی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی، در شهر لاهیجان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در لاهیجان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با محبوب دشتی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با محبوب دشتی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی دریافت کنند.

محبوب دشتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

محبوب دشتی در زمینه متخصص داخلی، در شهر لاهیجان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب محبوب دشتی کجاست؟

مطب محبوب دشتی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی در شهر لاهیجان فعالیت میکند، لاهیجان، اول خیابان انقلاب، خیابان 22 آبان، ساختمان پزشکان آپادانا، طبقه 4، واحد 42 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب محبوب دشتی، از طریق شماره تلفن مطب محبوب دشتی که 0 - 01342244919 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت محبوب دشتی چقدر است؟

هزینه ویزیت محبوب دشتی، متخصص داخلی، در شهر لاهیجان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل محبوب دشتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب محبوب دشتی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از محبوب دشتی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به محبوب دشتی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به محبوب دشتی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس