عکس لیلا داوودی

لیلا داوودی

نوبت دهی اینترنتی لیلا داوودی کارشناس ارشد تغذیه در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از لیلا داوودی نوبت بگیرید.

 • تغذیه
 • تهران، تهرانپارس، خیابان تیرانداز، نرسیده به فلکه دوم، نبش خیابان 166 شرقی، پلاک 179، طبقه اول
 • 0
 • 02177867319
 • کارشناس ارشد تغذیه
 • نظام پزشکی: ت۱۳۱۵
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی لیلا داوودی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد لیلا داوودی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، لیلا داوودی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای لیلا داوودی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی لیلا داوودی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از لیلا داوودی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از لیلا داوودی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با لیلا داوودی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب لیلا داوودی به آدرس تهران، تهرانپارس، خیابان تیرانداز، نرسیده به فلکه دوم، نبش خیابان 166 شرقی، پلاک 179، طبقه اول، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای لیلا داوودی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا لیلا داوودی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه لیلا داوودی به عنوان یک پزشک کارشناس ارشد تغذیه، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با لیلا داوودی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با لیلا داوودی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کارشناس ارشد تغذیه دریافت کنند.

لیلا داوودی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

لیلا داوودی در زمینه کارشناس ارشد تغذیه، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب لیلا داوودی کجاست؟

مطب لیلا داوودی به عنوان یک پزشک کارشناس ارشد تغذیه در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، تهرانپارس، خیابان تیرانداز، نرسیده به فلکه دوم، نبش خیابان 166 شرقی، پلاک 179، طبقه اول واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب لیلا داوودی، از طریق شماره تلفن مطب لیلا داوودی که 0 - 02177867319 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت لیلا داوودی چقدر است؟

هزینه ویزیت لیلا داوودی، کارشناس ارشد تغذیه، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل لیلا داوودی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب لیلا داوودی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از لیلا داوودی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به لیلا داوودی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به لیلا داوودی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس