عکس فریبا نیک شعار

فریبا نیک شعار

نوبت دهی اینترنتی فریبا نیک شعار کارشناس مامایی در شهر رشت و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از فریبا نیک شعار نوبت بگیرید.

 • مامایی
 • رشت، چهارراه گلسار، ابتدای سعدی، زیرپل هوایی، ساختمان دی، طبقه1
 • 09113339482
 • 001332131969 ،
 • کارشناس مامایی
 • نظام پزشکی: 5540
 • رشت

نوبت دهی اینترنتی فریبا نیک شعار

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد فریبا نیک شعار

پزشک پرطرفدار
بیش از 63% مراجعین، فریبا نیک شعار را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 91% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای فریبا نیک شعار ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی فریبا نیک شعار، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از فریبا نیک شعار چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از فریبا نیک شعار، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با فریبا نیک شعار انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب فریبا نیک شعار به آدرس رشت، چهارراه گلسار، ابتدای سعدی، زیرپل هوایی، ساختمان دی، طبقه1، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای فریبا نیک شعار رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا فریبا نیک شعار تنها بیماران رشت را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه فریبا نیک شعار به عنوان یک پزشک کارشناس مامایی، در شهر رشت مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در رشت و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با فریبا نیک شعار، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با فریبا نیک شعار مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کارشناس مامایی دریافت کنند.

فریبا نیک شعار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

فریبا نیک شعار در زمینه کارشناس مامایی، در شهر رشت فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب فریبا نیک شعار کجاست؟

مطب فریبا نیک شعار به عنوان یک پزشک کارشناس مامایی در شهر رشت فعالیت میکند، رشت، چهارراه گلسار، ابتدای سعدی، زیرپل هوایی، ساختمان دی، طبقه1 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب فریبا نیک شعار، از طریق شماره تلفن مطب فریبا نیک شعار که 09113339482 - 001332131969 ، میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت فریبا نیک شعار چقدر است؟

هزینه ویزیت فریبا نیک شعار، کارشناس مامایی، در شهر رشت با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل فریبا نیک شعار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب فریبا نیک شعار

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از فریبا نیک شعار کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به فریبا نیک شعار امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به فریبا نیک شعار فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس