X
عکس فرهاد یاوری

فرهاد یاوری

نوبت دهی اینترنتی فرهاد یاوری متخصص داخلی در شهر مشهد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از فرهاد یاوری نوبت بگیرید.

 • داخلی
 • مشهد، خیابان، احمداباد، رضای 16
 • 0
 • 05138424371
 • متخصص داخلی
 • نظام پزشکی: 42883
 • مشهد

نوبت دهی اینترنتی فرهاد یاوری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد فرهاد یاوری

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، فرهاد یاوری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد فرهاد یاوری در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی فرهاد یاوری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از فرهاد یاوری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از فرهاد یاوری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با فرهاد یاوری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب فرهاد یاوری به آدرس مشهد، خیابان، احمداباد، رضای 16، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای فرهاد یاوری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا فرهاد یاوری تنها بیماران مشهد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه فرهاد یاوری به عنوان یک پزشک متخصص داخلی، در شهر مشهد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مشهد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با فرهاد یاوری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با فرهاد یاوری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی دریافت کنند.

فرهاد یاوری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

فرهاد یاوری در زمینه متخصص داخلی، در شهر مشهد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب فرهاد یاوری کجاست؟

مطب فرهاد یاوری به عنوان یک پزشک متخصص داخلی در شهر مشهد فعالیت میکند، مشهد، خیابان، احمداباد، رضای 16 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب فرهاد یاوری، از طریق شماره تلفن مطب فرهاد یاوری که 0 - 05138424371 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت فرهاد یاوری چقدر است؟

هزینه ویزیت فرهاد یاوری، متخصص داخلی، در شهر مشهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل فرهاد یاوری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب فرهاد یاوری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از فرهاد یاوری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به فرهاد یاوری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به فرهاد یاوری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس