X
عکس فرهاد نوروش

فرهاد نوروش

نوبت دهی اینترنتی فرهاد نوروش متخصص جراحی دهان، فک و صورت در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از فرهاد نوروش نوبت بگیرید.

  • تهران، میدان ونک، خیابان گاندی شمالی، خیابان شریفی، پلاک 34، ساختمان مهر، طبقه 3، واحد 10
  • 0
  • 02188193924
  • متخصص جراحی دهان، فک و صورت
  • نظام پزشکی: 87579
  • تهران

نوبت دهی اینترنتی فرهاد نوروش

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد فرهاد نوروش

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، فرهاد نوروش را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد فرهاد نوروش در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی فرهاد نوروش، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از فرهاد نوروش چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از فرهاد نوروش، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با فرهاد نوروش انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب فرهاد نوروش به آدرس تهران، میدان ونک، خیابان گاندی شمالی، خیابان شریفی، پلاک 34، ساختمان مهر، طبقه 3، واحد 10، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای فرهاد نوروش رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا فرهاد نوروش تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه فرهاد نوروش به عنوان یک پزشک متخصص جراحی دهان، فک و صورت، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با فرهاد نوروش، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با فرهاد نوروش مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی دهان، فک و صورت دریافت کنند.

فرهاد نوروش در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

فرهاد نوروش در زمینه متخصص جراحی دهان، فک و صورت، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب فرهاد نوروش کجاست؟

مطب فرهاد نوروش به عنوان یک پزشک متخصص جراحی دهان، فک و صورت در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، میدان ونک، خیابان گاندی شمالی، خیابان شریفی، پلاک 34، ساختمان مهر، طبقه 3، واحد 10 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب فرهاد نوروش، از طریق شماره تلفن مطب فرهاد نوروش که 0 - 02188193924 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت فرهاد نوروش چقدر است؟

هزینه ویزیت فرهاد نوروش، متخصص جراحی دهان، فک و صورت، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل فرهاد نوروش می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب فرهاد نوروش

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از فرهاد نوروش کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به فرهاد نوروش امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به فرهاد نوروش فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس