عکس فرزانه اسماعیلی

فرزانه اسماعیلی

نوبت دهی اینترنتی فرزانه اسماعیلی پزشک دندان پزشک در شهر کرمان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از فرزانه اسماعیلی نوبت بگیرید.

 • دندان پزشکی
 • کرمان، چهارراه طهماسب اباد، بلوار فردوسی، ساختمان "عمارت آفتاب "، طبقه دوم
 • 0
 • 03432230940
 • پزشک دندان پزشک
 • نظام پزشکی: 158052
 • کرمان

نوبت دهی اینترنتی فرزانه اسماعیلی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد فرزانه اسماعیلی

پزشک پرطرفدار
بیش از 100% مراجعین، فرزانه اسماعیلی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای فرزانه اسماعیلی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی فرزانه اسماعیلی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از فرزانه اسماعیلی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از فرزانه اسماعیلی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با فرزانه اسماعیلی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب فرزانه اسماعیلی به آدرس کرمان، چهارراه طهماسب اباد، بلوار فردوسی، ساختمان "عمارت آفتاب "، طبقه دوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای فرزانه اسماعیلی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا فرزانه اسماعیلی تنها بیماران کرمان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه فرزانه اسماعیلی به عنوان یک پزشک پزشک دندان پزشک، در شهر کرمان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرمان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با فرزانه اسماعیلی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با فرزانه اسماعیلی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک دندان پزشک دریافت کنند.

فرزانه اسماعیلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

فرزانه اسماعیلی در زمینه پزشک دندان پزشک، در شهر کرمان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب فرزانه اسماعیلی کجاست؟

مطب فرزانه اسماعیلی به عنوان یک پزشک پزشک دندان پزشک در شهر کرمان فعالیت میکند، کرمان، چهارراه طهماسب اباد، بلوار فردوسی، ساختمان "عمارت آفتاب "، طبقه دوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب فرزانه اسماعیلی، از طریق شماره تلفن مطب فرزانه اسماعیلی که 0 - 03432230940 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت فرزانه اسماعیلی چقدر است؟

هزینه ویزیت فرزانه اسماعیلی، پزشک دندان پزشک، در شهر کرمان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل فرزانه اسماعیلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب فرزانه اسماعیلی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از فرزانه اسماعیلی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به فرزانه اسماعیلی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به فرزانه اسماعیلی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس