X
عکس فاطمه تیموری

فاطمه تیموری

نوبت دهی اینترنتی فاطمه تیموری کارشناس تغذیه در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از فاطمه تیموری نوبت بگیرید.

 • تغذیه
 • خیابان شریعتی- خیابان میرداماد-خیابان رودبار شرقی شمالی-پلاک ۴۷-ساختمان پزشکان رودبار-طبقه دوم- واحد ۹
 • 0
 • 02122923565
 • کارشناس تغذیه
 • نظام پزشکی: ت۷۱۲۱
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی فاطمه تیموری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد فاطمه تیموری

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، فاطمه تیموری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد فاطمه تیموری در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی فاطمه تیموری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از فاطمه تیموری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از فاطمه تیموری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با فاطمه تیموری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب فاطمه تیموری به آدرس خیابان شریعتی- خیابان میرداماد-خیابان رودبار شرقی شمالی-پلاک ۴۷-ساختمان پزشکان رودبار-طبقه دوم- واحد ۹، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای فاطمه تیموری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا فاطمه تیموری تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه فاطمه تیموری به عنوان یک پزشک کارشناس تغذیه، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با فاطمه تیموری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با فاطمه تیموری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کارشناس تغذیه دریافت کنند.

فاطمه تیموری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

فاطمه تیموری در زمینه کارشناس تغذیه، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب فاطمه تیموری کجاست؟

مطب فاطمه تیموری به عنوان یک پزشک کارشناس تغذیه در شهر تهران فعالیت میکند، خیابان شریعتی- خیابان میرداماد-خیابان رودبار شرقی شمالی-پلاک ۴۷-ساختمان پزشکان رودبار-طبقه دوم- واحد ۹ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب فاطمه تیموری، از طریق شماره تلفن مطب فاطمه تیموری که 0 - 02122923565 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت فاطمه تیموری چقدر است؟

هزینه ویزیت فاطمه تیموری، کارشناس تغذیه، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل فاطمه تیموری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب فاطمه تیموری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از فاطمه تیموری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به فاطمه تیموری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به فاطمه تیموری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس