عکس غلامعلی آذری

غلامعلی آذری

نوبت دهی اینترنتی غلامعلی آذری متخصص گوش، حلق و بینی در شهر بندرماهشهر و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/1/26 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از غلامعلی آذری نوبت بگیرید.

 • گوش و حلق و بینی
 • بندر ماهشهر، خیابان 22بهمن، ساختمان آذرپارس
 • 0
 • 06152358522
 • متخصص گوش، حلق و بینی
 • نظام پزشکی: 24651
 • بندرماهشهر

نوبت دهی اینترنتی غلامعلی آذری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد غلامعلی آذری

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، غلامعلی آذری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای غلامعلی آذری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی غلامعلی آذری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از غلامعلی آذری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از غلامعلی آذری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با غلامعلی آذری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب غلامعلی آذری به آدرس بندر ماهشهر، خیابان 22بهمن، ساختمان آذرپارس، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای غلامعلی آذری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا غلامعلی آذری تنها بیماران بندرماهشهر را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه غلامعلی آذری به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر بندرماهشهر مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بندرماهشهر و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با غلامعلی آذری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با غلامعلی آذری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های گوش، حلق و بینی دریافت کنند.

غلامعلی آذری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

غلامعلی آذری در زمینه متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر بندرماهشهر فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب غلامعلی آذری کجاست؟

مطب غلامعلی آذری به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی در شهر بندرماهشهر فعالیت میکند، بندر ماهشهر، خیابان 22بهمن، ساختمان آذرپارس واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب غلامعلی آذری، از طریق شماره تلفن مطب غلامعلی آذری که 0 - 06152358522 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت غلامعلی آذری چقدر است؟

هزینه ویزیت غلامعلی آذری، متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر بندرماهشهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل غلامعلی آذری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب غلامعلی آذری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از غلامعلی آذری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به غلامعلی آذری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به غلامعلی آذری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس