X
عکس غلامرضا خسروی

غلامرضا خسروی

نوبت دهی اینترنتی غلامرضا خسروی متخصص ارتوپدی در شهر کاشان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از غلامرضا خسروی نوبت بگیرید.

 • ارتوپد
 • کاشان، چهارراه آیت الله کاشانی، ساختمان پزشکان سینا
 • 0
 • 03155458844
 • متخصص ارتوپدی
 • نظام پزشکی: 30751
 • کاشان

نوبت دهی اینترنتی غلامرضا خسروی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد غلامرضا خسروی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، غلامرضا خسروی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد غلامرضا خسروی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی غلامرضا خسروی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از غلامرضا خسروی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از غلامرضا خسروی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با غلامرضا خسروی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب غلامرضا خسروی به آدرس کاشان، چهارراه آیت الله کاشانی، ساختمان پزشکان سینا، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای غلامرضا خسروی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا غلامرضا خسروی تنها بیماران کاشان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه غلامرضا خسروی به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی، در شهر کاشان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کاشان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با غلامرضا خسروی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با غلامرضا خسروی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های ارتوپدی دریافت کنند.

غلامرضا خسروی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

غلامرضا خسروی در زمینه متخصص ارتوپدی، در شهر کاشان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب غلامرضا خسروی کجاست؟

مطب غلامرضا خسروی به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی در شهر کاشان فعالیت میکند، کاشان، چهارراه آیت الله کاشانی، ساختمان پزشکان سینا واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب غلامرضا خسروی، از طریق شماره تلفن مطب غلامرضا خسروی که 0 - 03155458844 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت غلامرضا خسروی چقدر است؟

هزینه ویزیت غلامرضا خسروی، متخصص ارتوپدی، در شهر کاشان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل غلامرضا خسروی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب غلامرضا خسروی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از غلامرضا خسروی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به غلامرضا خسروی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به غلامرضا خسروی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس