عکس علی ملکی

علی ملکی

نوبت دهی اینترنتی علی ملکی متخصص قلب و عروق در شهر بروجرد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از علی ملکی نوبت بگیرید.

 • قلب و عروق
 • بروجرد، میدان رازان، ساختمان پزشکان مهر، واحد 11
 • 0
 • 06642622719
 • متخصص قلب و عروق
 • نظام پزشکی: 34992
 • بروجرد

نوبت دهی اینترنتی علی ملکی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد علی ملکی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، علی ملکی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای علی ملکی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی علی ملکی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از علی ملکی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از علی ملکی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با علی ملکی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب علی ملکی به آدرس بروجرد، میدان رازان، ساختمان پزشکان مهر، واحد 11، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای علی ملکی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا علی ملکی تنها بیماران بروجرد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه علی ملکی به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق، در شهر بروجرد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بروجرد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با علی ملکی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با علی ملکی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های قلب و عروق دریافت کنند.

علی ملکی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

علی ملکی در زمینه متخصص قلب و عروق، در شهر بروجرد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب علی ملکی کجاست؟

مطب علی ملکی به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق در شهر بروجرد فعالیت میکند، بروجرد، میدان رازان، ساختمان پزشکان مهر، واحد 11 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب علی ملکی، از طریق شماره تلفن مطب علی ملکی که 0 - 06642622719 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت علی ملکی چقدر است؟

هزینه ویزیت علی ملکی، متخصص قلب و عروق، در شهر بروجرد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل علی ملکی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب علی ملکی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از علی ملکی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به علی ملکی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به علی ملکی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس