عکس علی سلطانیان

علی سلطانیان

نوبت دهی اینترنتی علی سلطانیان متخصص جراحی عمومی در شهر کرج و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از علی سلطانیان نوبت بگیرید.

 • جراح عمومی
 • کرج، جهان شهر، بلوار مولانا، بیمارستان مدنی
 • 0
 • 02634427001
 • متخصص جراحی عمومی
 • نظام پزشکی: 97326
 • کرج

نوبت دهی اینترنتی علی سلطانیان

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد علی سلطانیان

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، علی سلطانیان را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای علی سلطانیان ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی علی سلطانیان، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از علی سلطانیان چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از علی سلطانیان، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با علی سلطانیان انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب علی سلطانیان به آدرس کرج، جهان شهر، بلوار مولانا، بیمارستان مدنی، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای علی سلطانیان رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا علی سلطانیان تنها بیماران کرج را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه علی سلطانیان به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی، در شهر کرج مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرج و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با علی سلطانیان، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با علی سلطانیان مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی عمومی دریافت کنند.

علی سلطانیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

علی سلطانیان در زمینه متخصص جراحی عمومی، در شهر کرج فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب علی سلطانیان کجاست؟

مطب علی سلطانیان به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی در شهر کرج فعالیت میکند، کرج، جهان شهر، بلوار مولانا، بیمارستان مدنی واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب علی سلطانیان، از طریق شماره تلفن مطب علی سلطانیان که 0 - 02634427001 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت علی سلطانیان چقدر است؟

هزینه ویزیت علی سلطانیان، متخصص جراحی عمومی، در شهر کرج با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل علی سلطانیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب علی سلطانیان

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از علی سلطانیان کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به علی سلطانیان امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به علی سلطانیان فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس