عکس علی حسین دهقانی

علی حسین دهقانی

نوبت دهی اینترنتی علی حسین دهقانی متخصص جراحی لثه و جراح وممتخصص بیماری های لثه در شهر تبریز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از علی حسین دهقانی نوبت بگیرید.

  • تبریز، ولیعصر، نرسیده به فلکه بازار، برج آرین، طبقه 11
  • 0
  • 04133307243
  • متخصص جراحی لثه و جراح وممتخصص بیماری های لثه
  • نظام پزشکی: 67091
  • تبریز

نوبت دهی اینترنتی علی حسین دهقانی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد علی حسین دهقانی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، علی حسین دهقانی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای علی حسین دهقانی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی علی حسین دهقانی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از علی حسین دهقانی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از علی حسین دهقانی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با علی حسین دهقانی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب علی حسین دهقانی به آدرس تبریز، ولیعصر، نرسیده به فلکه بازار، برج آرین، طبقه 11، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای علی حسین دهقانی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا علی حسین دهقانی تنها بیماران تبریز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه علی حسین دهقانی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی لثه و جراح وممتخصص بیماری های لثه، در شهر تبریز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تبریز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با علی حسین دهقانی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با علی حسین دهقانی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی لثه و جراح ومبیماری های لثه دریافت کنند.

علی حسین دهقانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

علی حسین دهقانی در زمینه متخصص جراحی لثه و جراح وممتخصص بیماری های لثه، در شهر تبریز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب علی حسین دهقانی کجاست؟

مطب علی حسین دهقانی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی لثه و جراح وممتخصص بیماری های لثه در شهر تبریز فعالیت میکند، تبریز، ولیعصر، نرسیده به فلکه بازار، برج آرین، طبقه 11 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب علی حسین دهقانی، از طریق شماره تلفن مطب علی حسین دهقانی که 0 - 04133307243 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت علی حسین دهقانی چقدر است؟

هزینه ویزیت علی حسین دهقانی، متخصص جراحی لثه و جراح وممتخصص بیماری های لثه، در شهر تبریز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل علی حسین دهقانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب علی حسین دهقانی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از علی حسین دهقانی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به علی حسین دهقانی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به علی حسین دهقانی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس