عکس علیرضا منصوری

علیرضا منصوری

نوبت دهی اینترنتی علیرضا منصوری متخصص داخلی در شهر اهواز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1402/9/17 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از علیرضا منصوری نوبت بگیرید.

 • داخلی
 • اهواز، زیتون کارمندی، فلکه اول، خیابان ظهرابی، پلاک 66
 • 0
 • 06134452630
 • متخصص داخلی
 • نظام پزشکی: 33711
 • اهواز

نوبت دهی اینترنتی علیرضا منصوری

در حال دریافت اطلاعات...
برای گرفتن نوبت، ابتدا تاریخ سپس ساعت را انتخاب کنید
متاسفانه در حال حاضر نوبت آزاد وجود ندارد

نظر بیماران در مورد علیرضا منصوری

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، علیرضا منصوری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای علیرضا منصوری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی علیرضا منصوری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از علیرضا منصوری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از علیرضا منصوری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با علیرضا منصوری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب علیرضا منصوری به آدرس اهواز، زیتون کارمندی، فلکه اول، خیابان ظهرابی، پلاک 66، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای علیرضا منصوری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا علیرضا منصوری تنها بیماران اهواز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه علیرضا منصوری به عنوان یک پزشک متخصص داخلی، در شهر اهواز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اهواز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با علیرضا منصوری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با علیرضا منصوری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی دریافت کنند.

علیرضا منصوری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

علیرضا منصوری در زمینه متخصص داخلی، در شهر اهواز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب علیرضا منصوری کجاست؟

مطب علیرضا منصوری به عنوان یک پزشک متخصص داخلی در شهر اهواز فعالیت میکند، اهواز، زیتون کارمندی، فلکه اول، خیابان ظهرابی، پلاک 66 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب علیرضا منصوری، از طریق شماره تلفن مطب علیرضا منصوری که 0 - 06134452630 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت علیرضا منصوری چقدر است؟

هزینه ویزیت علیرضا منصوری، متخصص داخلی، در شهر اهواز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل علیرضا منصوری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب علیرضا منصوری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از علیرضا منصوری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به علیرضا منصوری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به علیرضا منصوری فعال نمیباشد.

Open Popup
X

علیرضا منصوری

متخصص داخلی

نظر شما به انتخاب علیرضا منصوری توسط دیگران کمک خواهد کرد.
طراحی سایت در بندرعباس