X
عکس علیرضا اسکندری فر

علیرضا اسکندری فر

نوبت دهی اینترنتی علیرضا اسکندری فر متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های کلیه کودکان (نفرولوژی کودکان) در شهر و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از علیرضا اسکندری فر نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی علیرضا اسکندری فر

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد علیرضا اسکندری فر

پزشک پرطرفدار
بیش از 100% مراجعین، علیرضا اسکندری فر را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد علیرضا اسکندری فر در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی علیرضا اسکندری فر، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از علیرضا اسکندری فر چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از علیرضا اسکندری فر، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با علیرضا اسکندری فر انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب علیرضا اسکندری فر به آدرس ، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای علیرضا اسکندری فر رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا علیرضا اسکندری فر تنها بیماران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه علیرضا اسکندری فر به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های کلیه کودکان (نفرولوژی کودکان)، در شهر مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با علیرضا اسکندری فر، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با علیرضا اسکندری فر مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان و فوق بیماری های کلیه کودکان (نفرولوژی کودکان) دریافت کنند.

علیرضا اسکندری فر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

علیرضا اسکندری فر در زمینه متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های کلیه کودکان (نفرولوژی کودکان)، در شهر فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب علیرضا اسکندری فر کجاست؟

مطب علیرضا اسکندری فر به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های کلیه کودکان (نفرولوژی کودکان) در شهر فعالیت میکند، واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب علیرضا اسکندری فر، از طریق شماره تلفن مطب علیرضا اسکندری فر که 0 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت علیرضا اسکندری فر چقدر است؟

هزینه ویزیت علیرضا اسکندری فر، متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های کلیه کودکان (نفرولوژی کودکان)، در شهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل علیرضا اسکندری فر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب علیرضا اسکندری فر

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از علیرضا اسکندری فر کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به علیرضا اسکندری فر امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به علیرضا اسکندری فر فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس