عکس عارفه مبشر

عارفه مبشر

نوبت دهی اینترنتی عارفه مبشر متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر اهواز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از عارفه مبشر نوبت بگیرید.

 • روانپزشک
 • اهواز، کیانپارس، خیابان پهلوان شرقی، مجتمع جام جم، طبقه 6
 • 0
 • 06191011075
 • متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)
 • نظام پزشکی: 64347
 • اهواز

نوبت دهی اینترنتی عارفه مبشر

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد عارفه مبشر

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، عارفه مبشر را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای عارفه مبشر ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی عارفه مبشر، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از عارفه مبشر چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از عارفه مبشر، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با عارفه مبشر انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب عارفه مبشر به آدرس اهواز، کیانپارس، خیابان پهلوان شرقی، مجتمع جام جم، طبقه 6، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای عارفه مبشر رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا عارفه مبشر تنها بیماران اهواز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه عارفه مبشر به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر اهواز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اهواز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با عارفه مبشر، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با عارفه مبشر مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های اعصاب و روان (روانپزشکی) دریافت کنند.

عارفه مبشر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

عارفه مبشر در زمینه متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر اهواز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب عارفه مبشر کجاست؟

مطب عارفه مبشر به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر اهواز فعالیت میکند، اهواز، کیانپارس، خیابان پهلوان شرقی، مجتمع جام جم، طبقه 6 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب عارفه مبشر، از طریق شماره تلفن مطب عارفه مبشر که 0 - 06191011075 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت عارفه مبشر چقدر است؟

هزینه ویزیت عارفه مبشر، متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر اهواز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل عارفه مبشر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب عارفه مبشر

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از عارفه مبشر کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به عارفه مبشر امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به عارفه مبشر فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس