عکس صدیقه جهانشاهی فرد

صدیقه جهانشاهی فرد

نوبت دهی اینترنتی صدیقه جهانشاهی فرد متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص طب نوزادی در شهر ارومیه و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از صدیقه جهانشاهی فرد نوبت بگیرید.

 • کودکان و نوزادان(اطفال)
 • ارومیه، خیابان مولوی1، نرسیده به مسجدالرسول، ساختمان آتیه
 • 0
 • 04433486436
 • متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص طب نوزادی
 • نظام پزشکی: 37686
 • ارومیه

نوبت دهی اینترنتی صدیقه جهانشاهی فرد

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد صدیقه جهانشاهی فرد

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، صدیقه جهانشاهی فرد را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای صدیقه جهانشاهی فرد ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی صدیقه جهانشاهی فرد، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از صدیقه جهانشاهی فرد چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از صدیقه جهانشاهی فرد، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با صدیقه جهانشاهی فرد انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب صدیقه جهانشاهی فرد به آدرس ارومیه، خیابان مولوی1، نرسیده به مسجدالرسول، ساختمان آتیه، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای صدیقه جهانشاهی فرد رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا صدیقه جهانشاهی فرد تنها بیماران ارومیه را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه صدیقه جهانشاهی فرد به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص طب نوزادی، در شهر ارومیه مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در ارومیه و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با صدیقه جهانشاهی فرد، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با صدیقه جهانشاهی فرد مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان و فوق طب نوزادی دریافت کنند.

صدیقه جهانشاهی فرد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

صدیقه جهانشاهی فرد در زمینه متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص طب نوزادی، در شهر ارومیه فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب صدیقه جهانشاهی فرد کجاست؟

مطب صدیقه جهانشاهی فرد به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص طب نوزادی در شهر ارومیه فعالیت میکند، ارومیه، خیابان مولوی1، نرسیده به مسجدالرسول، ساختمان آتیه واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب صدیقه جهانشاهی فرد، از طریق شماره تلفن مطب صدیقه جهانشاهی فرد که 0 - 04433486436 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت صدیقه جهانشاهی فرد چقدر است؟

هزینه ویزیت صدیقه جهانشاهی فرد، متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص طب نوزادی، در شهر ارومیه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل صدیقه جهانشاهی فرد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب صدیقه جهانشاهی فرد

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از صدیقه جهانشاهی فرد کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به صدیقه جهانشاهی فرد امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به صدیقه جهانشاهی فرد فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس