X
عکس شهلا عماری

شهلا عماری

نوبت دهی اینترنتی شهلا عماری کارشناس ارشد روانشناسی در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از شهلا عماری نوبت بگیرید.

 • روانشناس
 • اصفهان، خیابان حکیم نظامی، حدفاصل خیابان حکیم نظامی و خاقانی، روبه روی رستوران مانی
 • 0
 • 0 ، 03136263703
 • کارشناس ارشد روانشناسی
 • نظام پزشکی: 100573647
 • اصفهان

نوبت دهی اینترنتی شهلا عماری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد شهلا عماری

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، شهلا عماری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد شهلا عماری در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی شهلا عماری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از شهلا عماری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از شهلا عماری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با شهلا عماری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب شهلا عماری به آدرس اصفهان، خیابان حکیم نظامی، حدفاصل خیابان حکیم نظامی و خاقانی، روبه روی رستوران مانی، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای شهلا عماری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا شهلا عماری تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه شهلا عماری به عنوان یک پزشک کارشناس ارشد روانشناسی، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با شهلا عماری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با شهلا عماری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کارشناس ارشد روانشناسی دریافت کنند.

شهلا عماری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

شهلا عماری در زمینه کارشناس ارشد روانشناسی، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب شهلا عماری کجاست؟

مطب شهلا عماری به عنوان یک پزشک کارشناس ارشد روانشناسی در شهر اصفهان فعالیت میکند، اصفهان، خیابان حکیم نظامی، حدفاصل خیابان حکیم نظامی و خاقانی، روبه روی رستوران مانی واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب شهلا عماری، از طریق شماره تلفن مطب شهلا عماری که 0 - 0 ، 03136263703 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت شهلا عماری چقدر است؟

هزینه ویزیت شهلا عماری، کارشناس ارشد روانشناسی، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل شهلا عماری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب شهلا عماری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از شهلا عماری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به شهلا عماری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به شهلا عماری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس