X
عکس شهره کدخدایی

شهره کدخدایی

نوبت دهی اینترنتی شهره کدخدایی متخصص چشم پزشکی در شهر اسلامشهر و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از شهره کدخدایی نوبت بگیرید.

 • چشم پزشک
 • تهران، اسلامشهر، میدان نماز، خیابان تعاون، کوچه تعاون یکم، روبروی بیمارستان امام زمان، ساختمان امید نیکان، طبقه چهارم
 • 0
 • 09031870396
 • متخصص چشم پزشکی
 • نظام پزشکی: 91787
 • اسلامشهر

نوبت دهی اینترنتی شهره کدخدایی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد شهره کدخدایی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، شهره کدخدایی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد شهره کدخدایی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی شهره کدخدایی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از شهره کدخدایی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از شهره کدخدایی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با شهره کدخدایی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب شهره کدخدایی به آدرس تهران، اسلامشهر، میدان نماز، خیابان تعاون، کوچه تعاون یکم، روبروی بیمارستان امام زمان، ساختمان امید نیکان، طبقه چهارم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای شهره کدخدایی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا شهره کدخدایی تنها بیماران اسلامشهر را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه شهره کدخدایی به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی، در شهر اسلامشهر مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اسلامشهر و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با شهره کدخدایی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با شهره کدخدایی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های چشم دریافت کنند.

شهره کدخدایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

شهره کدخدایی در زمینه متخصص چشم پزشکی، در شهر اسلامشهر فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب شهره کدخدایی کجاست؟

مطب شهره کدخدایی به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی در شهر اسلامشهر فعالیت میکند، تهران، اسلامشهر، میدان نماز، خیابان تعاون، کوچه تعاون یکم، روبروی بیمارستان امام زمان، ساختمان امید نیکان، طبقه چهارم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب شهره کدخدایی، از طریق شماره تلفن مطب شهره کدخدایی که 0 - 09031870396 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت شهره کدخدایی چقدر است؟

هزینه ویزیت شهره کدخدایی، متخصص چشم پزشکی، در شهر اسلامشهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل شهره کدخدایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب شهره کدخدایی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از شهره کدخدایی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به شهره کدخدایی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به شهره کدخدایی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس