X
عکس شهرام فیروزمرنی

شهرام فیروزمرنی

نوبت دهی اینترنتی شهرام فیروزمرنی متخصص بیهوشی و فلوشیپ درد در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از شهرام فیروزمرنی نوبت بگیرید.

 • بیهوشی
 • تهران، یوسف آباد، خیابان فتحی شقاقی، نرسیده به تقاطع ولی عصر، پلاک 7، طبقه 5، واحد 9
 • 09336347876
 • 02188557341
 • متخصص بیهوشی و فلوشیپ درد
 • نظام پزشکی: 75427
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی شهرام فیروزمرنی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد شهرام فیروزمرنی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، شهرام فیروزمرنی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای شهرام فیروزمرنی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی شهرام فیروزمرنی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از شهرام فیروزمرنی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از شهرام فیروزمرنی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با شهرام فیروزمرنی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب شهرام فیروزمرنی به آدرس تهران، یوسف آباد، خیابان فتحی شقاقی، نرسیده به تقاطع ولی عصر، پلاک 7، طبقه 5، واحد 9، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای شهرام فیروزمرنی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا شهرام فیروزمرنی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه شهرام فیروزمرنی به عنوان یک پزشک متخصص بیهوشی و فلوشیپ درد، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با شهرام فیروزمرنی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با شهرام فیروزمرنی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های بیهوشی و فلوشیپ درد دریافت کنند.

شهرام فیروزمرنی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

شهرام فیروزمرنی در زمینه متخصص بیهوشی و فلوشیپ درد، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب شهرام فیروزمرنی کجاست؟

مطب شهرام فیروزمرنی به عنوان یک پزشک متخصص بیهوشی و فلوشیپ درد در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، یوسف آباد، خیابان فتحی شقاقی، نرسیده به تقاطع ولی عصر، پلاک 7، طبقه 5، واحد 9 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب شهرام فیروزمرنی، از طریق شماره تلفن مطب شهرام فیروزمرنی که 09336347876 - 02188557341 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت شهرام فیروزمرنی چقدر است؟

هزینه ویزیت شهرام فیروزمرنی، متخصص بیهوشی و فلوشیپ درد، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل شهرام فیروزمرنی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب شهرام فیروزمرنی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از شهرام فیروزمرنی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به شهرام فیروزمرنی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به شهرام فیروزمرنی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس