X
عکس شاهرخ عظیمی دهدزی

شاهرخ عظیمی دهدزی

نوبت دهی اینترنتی شاهرخ عظیمی دهدزی متخصص جراحی عمومی در شهر اهواز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از شاهرخ عظیمی دهدزی نوبت بگیرید.

 • جراح عمومی
 • اهواز، کیانپارس، نبش 3شرقی، مجتمع پارس، طبقه1
 • 0
 • 06133920443
 • متخصص جراحی عمومی
 • نظام پزشکی: 38785
 • اهواز

نوبت دهی اینترنتی شاهرخ عظیمی دهدزی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد شاهرخ عظیمی دهدزی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، شاهرخ عظیمی دهدزی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای شاهرخ عظیمی دهدزی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی شاهرخ عظیمی دهدزی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از شاهرخ عظیمی دهدزی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از شاهرخ عظیمی دهدزی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با شاهرخ عظیمی دهدزی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب شاهرخ عظیمی دهدزی به آدرس اهواز، کیانپارس، نبش 3شرقی، مجتمع پارس، طبقه1، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای شاهرخ عظیمی دهدزی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا شاهرخ عظیمی دهدزی تنها بیماران اهواز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه شاهرخ عظیمی دهدزی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی، در شهر اهواز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اهواز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با شاهرخ عظیمی دهدزی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با شاهرخ عظیمی دهدزی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی عمومی دریافت کنند.

شاهرخ عظیمی دهدزی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

شاهرخ عظیمی دهدزی در زمینه متخصص جراحی عمومی، در شهر اهواز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب شاهرخ عظیمی دهدزی کجاست؟

مطب شاهرخ عظیمی دهدزی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی در شهر اهواز فعالیت میکند، اهواز، کیانپارس، نبش 3شرقی، مجتمع پارس، طبقه1 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب شاهرخ عظیمی دهدزی، از طریق شماره تلفن مطب شاهرخ عظیمی دهدزی که 0 - 06133920443 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت شاهرخ عظیمی دهدزی چقدر است؟

هزینه ویزیت شاهرخ عظیمی دهدزی، متخصص جراحی عمومی، در شهر اهواز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل شاهرخ عظیمی دهدزی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب شاهرخ عظیمی دهدزی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از شاهرخ عظیمی دهدزی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به شاهرخ عظیمی دهدزی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به شاهرخ عظیمی دهدزی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس