X
عکس سینا سمیعی

سینا سمیعی

نوبت دهی اینترنتی سینا سمیعی تغذیه ، رژیم درمانی لاغری و لاغری موضعی با دستگاه در شهر بندرعباس و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از سینا سمیعی نوبت بگیرید.

  • تغذیه
  • بندرعباس - خیابان جمال الدین اسد آبادی - کوچه حسینیه جهرمی ها - ساختمان پزشکان فارابی طبقه 3
  • ۰۹۰۳-۸۱۴-۲۹۲۹
  • تغذیه ، رژیم درمانی لاغری و لاغری موضعی با دستگاه
  • نظام پزشکی: ۷۱۹۲
  • بندرعباس

نوبت دهی اینترنتی سینا سمیعی

در حال دریافت اطلاعات...
برای گرفتن نوبت، ابتدا تاریخ سپس ساعت را انتخاب کنید
نوبت‌های بعد از ظهر

نظر بیماران در مورد سینا سمیعی

پزشک پرطرفدار
بیش از 100% مراجعین، سینا سمیعی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد سینا سمیعی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی سینا سمیعی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از سینا سمیعی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از سینا سمیعی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با سینا سمیعی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب سینا سمیعی به آدرس بندرعباس - خیابان جمال الدین اسد آبادی - کوچه حسینیه جهرمی ها - ساختمان پزشکان فارابی طبقه 3، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای سینا سمیعی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا سینا سمیعی تنها بیماران بندرعباس را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه سینا سمیعی به عنوان یک پزشک تغذیه ، رژیم درمانی لاغری و لاغری موضعی با دستگاه، در شهر بندرعباس مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بندرعباس و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با سینا سمیعی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با سینا سمیعی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های تغذیه ، رژیم درمانی لاغری و لاغری موضعی با دستگاه دریافت کنند.

سینا سمیعی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

سینا سمیعی در زمینه تغذیه ، رژیم درمانی لاغری و لاغری موضعی با دستگاه، در شهر بندرعباس فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب سینا سمیعی کجاست؟

مطب سینا سمیعی به عنوان یک پزشک تغذیه ، رژیم درمانی لاغری و لاغری موضعی با دستگاه در شهر بندرعباس فعالیت میکند، بندرعباس - خیابان جمال الدین اسد آبادی - کوچه حسینیه جهرمی ها - ساختمان پزشکان فارابی طبقه 3 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب سینا سمیعی، از طریق شماره تلفن مطب سینا سمیعی که ۰۹۰۳-۸۱۴-۲۹۲۹ - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت سینا سمیعی چقدر است؟

هزینه ویزیت سینا سمیعی، تغذیه ، رژیم درمانی لاغری و لاغری موضعی با دستگاه، در شهر بندرعباس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل سینا سمیعی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب سینا سمیعی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از سینا سمیعی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به سینا سمیعی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به سینا سمیعی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس