X
عکس سید ابوالفضل حسینی

سید ابوالفضل حسینی

نوبت دهی اینترنتی سید ابوالفضل حسینی متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری در شهر مشهد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از سید ابوالفضل حسینی نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی سید ابوالفضل حسینی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد سید ابوالفضل حسینی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، سید ابوالفضل حسینی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای سید ابوالفضل حسینی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی سید ابوالفضل حسینی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از سید ابوالفضل حسینی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از سید ابوالفضل حسینی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با سید ابوالفضل حسینی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب سید ابوالفضل حسینی به آدرس مشهد، خیابان چمران، نبش چمران 15، ساختمان شفا، طبقه اول، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای سید ابوالفضل حسینی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا سید ابوالفضل حسینی تنها بیماران مشهد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه سید ابوالفضل حسینی به عنوان یک پزشک متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری، در شهر مشهد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مشهد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با سید ابوالفضل حسینی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با سید ابوالفضل حسینی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های بیماری های عفونی و گرمسیری دریافت کنند.

سید ابوالفضل حسینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

سید ابوالفضل حسینی در زمینه متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری، در شهر مشهد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب سید ابوالفضل حسینی کجاست؟

مطب سید ابوالفضل حسینی به عنوان یک پزشک متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری در شهر مشهد فعالیت میکند، مشهد، خیابان چمران، نبش چمران 15، ساختمان شفا، طبقه اول واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب سید ابوالفضل حسینی، از طریق شماره تلفن مطب سید ابوالفضل حسینی که 0 - 05138591615 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت سید ابوالفضل حسینی چقدر است؟

هزینه ویزیت سید ابوالفضل حسینی، متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری، در شهر مشهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل سید ابوالفضل حسینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب سید ابوالفضل حسینی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از سید ابوالفضل حسینی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به سید ابوالفضل حسینی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به سید ابوالفضل حسینی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس