X
عکس سونوگرافی دکتر علی قدیرپور

سونوگرافی دکتر علی قدیرپور

نوبت دهی اینترنتی سونوگرافی دکتر علی قدیرپور سونوگرافی و رادیولوژی در شهر 0 و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از سونوگرافی دکتر علی قدیرپور نوبت بگیرید.

  • تصویربرداری (رادیولوژی)
  • هرمزگان - بندرعباس - خیابان سیدجمال الدین اسد ابادی - چهارراه فاطمیه - ساختمان پزشک - طبقه همکف
  • 07632253365
  • سونوگرافی و رادیولوژی
  • نظام پزشکی: 114652
  • 0

نوبت دهی اینترنتی سونوگرافی دکتر علی قدیرپور

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد سونوگرافی دکتر علی قدیرپور

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، سونوگرافی دکتر علی قدیرپور را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 91% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد سونوگرافی دکتر علی قدیرپور در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی سونوگرافی دکتر علی قدیرپور، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از سونوگرافی دکتر علی قدیرپور چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از سونوگرافی دکتر علی قدیرپور، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با سونوگرافی دکتر علی قدیرپور انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب سونوگرافی دکتر علی قدیرپور به آدرس هرمزگان - بندرعباس - خیابان سیدجمال الدین اسد ابادی - چهارراه فاطمیه - ساختمان پزشک - طبقه همکف، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای سونوگرافی دکتر علی قدیرپور رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا سونوگرافی دکتر علی قدیرپور تنها بیماران 0 را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه سونوگرافی دکتر علی قدیرپور به عنوان یک پزشک سونوگرافی و رادیولوژی، در شهر 0 مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در 0 و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با سونوگرافی دکتر علی قدیرپور، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با سونوگرافی دکتر علی قدیرپور مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های سونوگرافی و رادیولوژی دریافت کنند.

سونوگرافی دکتر علی قدیرپور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

سونوگرافی دکتر علی قدیرپور در زمینه سونوگرافی و رادیولوژی، در شهر 0 فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب سونوگرافی دکتر علی قدیرپور کجاست؟

مطب سونوگرافی دکتر علی قدیرپور به عنوان یک پزشک سونوگرافی و رادیولوژی در شهر 0 فعالیت میکند، هرمزگان - بندرعباس - خیابان سیدجمال الدین اسد ابادی - چهارراه فاطمیه - ساختمان پزشک - طبقه همکف واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب سونوگرافی دکتر علی قدیرپور، از طریق شماره تلفن مطب سونوگرافی دکتر علی قدیرپور که 07632253365 - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت سونوگرافی دکتر علی قدیرپور چقدر است؟

هزینه ویزیت سونوگرافی دکتر علی قدیرپور، سونوگرافی و رادیولوژی، در شهر 0 با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل سونوگرافی دکتر علی قدیرپور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب سونوگرافی دکتر علی قدیرپور

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از سونوگرافی دکتر علی قدیرپور کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به سونوگرافی دکتر علی قدیرپور امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به سونوگرافی دکتر علی قدیرپور فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس