عکس سونوگرافی دکتر امین پاینده

سونوگرافی دکتر امین پاینده

نوبت دهی اینترنتی سونوگرافی دکتر امین پاینده متخصص رادیولوژی در شهر میناب و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از سونوگرافی دکتر امین پاینده نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی سونوگرافی دکتر امین پاینده

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد سونوگرافی دکتر امین پاینده

پزشک پرطرفدار
بیش از 66% مراجعین، سونوگرافی دکتر امین پاینده را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 81% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای سونوگرافی دکتر امین پاینده ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی سونوگرافی دکتر امین پاینده، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از سونوگرافی دکتر امین پاینده چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از سونوگرافی دکتر امین پاینده، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با سونوگرافی دکتر امین پاینده انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب سونوگرافی دکتر امین پاینده به آدرس بلوار بسیج-روبروی میناب مال-کلینیک تخصصی خلیج فارس، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای سونوگرافی دکتر امین پاینده رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا سونوگرافی دکتر امین پاینده تنها بیماران میناب را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه سونوگرافی دکتر امین پاینده به عنوان یک پزشک متخصص رادیولوژی، در شهر میناب مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در میناب و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با سونوگرافی دکتر امین پاینده، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با سونوگرافی دکتر امین پاینده مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های رادیولوژی دریافت کنند.

سونوگرافی دکتر امین پاینده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

سونوگرافی دکتر امین پاینده در زمینه متخصص رادیولوژی، در شهر میناب فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب سونوگرافی دکتر امین پاینده کجاست؟

مطب سونوگرافی دکتر امین پاینده به عنوان یک پزشک متخصص رادیولوژی در شهر میناب فعالیت میکند، بلوار بسیج-روبروی میناب مال-کلینیک تخصصی خلیج فارس واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب سونوگرافی دکتر امین پاینده، از طریق شماره تلفن مطب سونوگرافی دکتر امین پاینده که 07642231126 - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت سونوگرافی دکتر امین پاینده چقدر است؟

هزینه ویزیت سونوگرافی دکتر امین پاینده، متخصص رادیولوژی، در شهر میناب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل سونوگرافی دکتر امین پاینده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب سونوگرافی دکتر امین پاینده

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از سونوگرافی دکتر امین پاینده کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به سونوگرافی دکتر امین پاینده امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به سونوگرافی دکتر امین پاینده فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس