X
عکس سمیه رشید شمالی

سمیه رشید شمالی

نوبت دهی اینترنتی سمیه رشید شمالی متخصص گوش، حلق و بینی در شهر رشت و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از سمیه رشید شمالی نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی سمیه رشید شمالی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد سمیه رشید شمالی

پزشک پرطرفدار
بیش از 85% مراجعین، سمیه رشید شمالی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 92% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد سمیه رشید شمالی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی سمیه رشید شمالی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از سمیه رشید شمالی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از سمیه رشید شمالی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با سمیه رشید شمالی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب سمیه رشید شمالی به آدرس رشت، چهارراه گلسار، ساختمان پزشکان دانا، طبقه3، واحد33، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای سمیه رشید شمالی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا سمیه رشید شمالی تنها بیماران رشت را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه سمیه رشید شمالی به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر رشت مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در رشت و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با سمیه رشید شمالی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با سمیه رشید شمالی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های گوش، حلق و بینی دریافت کنند.

سمیه رشید شمالی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

سمیه رشید شمالی در زمینه متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر رشت فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب سمیه رشید شمالی کجاست؟

مطب سمیه رشید شمالی به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی در شهر رشت فعالیت میکند، رشت، چهارراه گلسار، ساختمان پزشکان دانا، طبقه3، واحد33 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب سمیه رشید شمالی، از طریق شماره تلفن مطب سمیه رشید شمالی که 09396963053 - 0 ، 01332130476 ، میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت سمیه رشید شمالی چقدر است؟

هزینه ویزیت سمیه رشید شمالی، متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر رشت با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل سمیه رشید شمالی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب سمیه رشید شمالی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از سمیه رشید شمالی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به سمیه رشید شمالی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به سمیه رشید شمالی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس