عکس سعیده عرب سرخی

سعیده عرب سرخی

نوبت دهی اینترنتی سعیده عرب سرخی کارشناس ارشد روانشناسی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از سعیده عرب سرخی نوبت بگیرید.

 • روانشناس
 • تهران، بلوار نلسون ماندلا، ضلع شمال غربی چهار راه جهان، کودک، پلاک 66، طبقه 2، واحد 5
 • 0
 • 02188874333
 • کارشناس ارشد روانشناسی
 • نظام پزشکی: 38558
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی سعیده عرب سرخی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد سعیده عرب سرخی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، سعیده عرب سرخی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای سعیده عرب سرخی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی سعیده عرب سرخی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از سعیده عرب سرخی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از سعیده عرب سرخی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با سعیده عرب سرخی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب سعیده عرب سرخی به آدرس تهران، بلوار نلسون ماندلا، ضلع شمال غربی چهار راه جهان، کودک، پلاک 66، طبقه 2، واحد 5، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای سعیده عرب سرخی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا سعیده عرب سرخی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه سعیده عرب سرخی به عنوان یک پزشک کارشناس ارشد روانشناسی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با سعیده عرب سرخی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با سعیده عرب سرخی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کارشناس ارشد روانشناسی دریافت کنند.

سعیده عرب سرخی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

سعیده عرب سرخی در زمینه کارشناس ارشد روانشناسی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب سعیده عرب سرخی کجاست؟

مطب سعیده عرب سرخی به عنوان یک پزشک کارشناس ارشد روانشناسی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، بلوار نلسون ماندلا، ضلع شمال غربی چهار راه جهان، کودک، پلاک 66، طبقه 2، واحد 5 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب سعیده عرب سرخی، از طریق شماره تلفن مطب سعیده عرب سرخی که 0 - 02188874333 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت سعیده عرب سرخی چقدر است؟

هزینه ویزیت سعیده عرب سرخی، کارشناس ارشد روانشناسی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل سعیده عرب سرخی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب سعیده عرب سرخی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از سعیده عرب سرخی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به سعیده عرب سرخی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به سعیده عرب سرخی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس