X
عکس روزبه پهلوان

روزبه پهلوان

نوبت دهی اینترنتی روزبه پهلوان متخصص جراحی دهان، فک و صورت و پزشک دندان پزشک و ایمپلنتولوژیست/ جراحی پلاستیک بینی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از روزبه پهلوان نوبت بگیرید.

 • دندان پزشکی
 • تهران، زعفرانیه، مقدس اردبیلی، حد فاصل شادیانه و پسیان، پلاک ۴۸، ساختمان کوروش، واحد ۱ شمالی
 • 09120584070
 • 0
 • متخصص جراحی دهان، فک و صورت و پزشک دندان پزشک و ایمپلنتولوژیست/ جراحی پلاستیک بینی
 • نظام پزشکی: 112269
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی روزبه پهلوان

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد روزبه پهلوان

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، روزبه پهلوان را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای روزبه پهلوان ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی روزبه پهلوان، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از روزبه پهلوان چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از روزبه پهلوان، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با روزبه پهلوان انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب روزبه پهلوان به آدرس تهران، زعفرانیه، مقدس اردبیلی، حد فاصل شادیانه و پسیان، پلاک ۴۸، ساختمان کوروش، واحد ۱ شمالی، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای روزبه پهلوان رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا روزبه پهلوان تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه روزبه پهلوان به عنوان یک پزشک متخصص جراحی دهان، فک و صورت و پزشک دندان پزشک و ایمپلنتولوژیست/ جراحی پلاستیک بینی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با روزبه پهلوان، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با روزبه پهلوان مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی دهان، فک و صورت و پزشک دندان پزشک و ایمپلنتولوژیست/ جراحی پلاستیک بینی دریافت کنند.

روزبه پهلوان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

روزبه پهلوان در زمینه متخصص جراحی دهان، فک و صورت و پزشک دندان پزشک و ایمپلنتولوژیست/ جراحی پلاستیک بینی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب روزبه پهلوان کجاست؟

مطب روزبه پهلوان به عنوان یک پزشک متخصص جراحی دهان، فک و صورت و پزشک دندان پزشک و ایمپلنتولوژیست/ جراحی پلاستیک بینی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، زعفرانیه، مقدس اردبیلی، حد فاصل شادیانه و پسیان، پلاک ۴۸، ساختمان کوروش، واحد ۱ شمالی واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب روزبه پهلوان، از طریق شماره تلفن مطب روزبه پهلوان که 09120584070 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت روزبه پهلوان چقدر است؟

هزینه ویزیت روزبه پهلوان، متخصص جراحی دهان، فک و صورت و پزشک دندان پزشک و ایمپلنتولوژیست/ جراحی پلاستیک بینی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل روزبه پهلوان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب روزبه پهلوان

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از روزبه پهلوان کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به روزبه پهلوان امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به روزبه پهلوان فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس