X
عکس رقیه رحیمی

رقیه رحیمی

نوبت دهی اینترنتی رقیه رحیمی کارشناس مامایی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از رقیه رحیمی نوبت بگیرید.

 • مامایی
 • تهران، فلکه دوم صادقیه، خیابان کاظم اعتمادیان، پلاک 40، واحد 4
 • 09099072862
 • 02144014283
 • کارشناس مامایی
 • نظام پزشکی: م۸۳۲
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی رقیه رحیمی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد رقیه رحیمی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، رقیه رحیمی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای رقیه رحیمی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی رقیه رحیمی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از رقیه رحیمی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از رقیه رحیمی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با رقیه رحیمی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب رقیه رحیمی به آدرس تهران، فلکه دوم صادقیه، خیابان کاظم اعتمادیان، پلاک 40، واحد 4، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای رقیه رحیمی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا رقیه رحیمی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه رقیه رحیمی به عنوان یک پزشک کارشناس مامایی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با رقیه رحیمی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با رقیه رحیمی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کارشناس مامایی دریافت کنند.

رقیه رحیمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

رقیه رحیمی در زمینه کارشناس مامایی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب رقیه رحیمی کجاست؟

مطب رقیه رحیمی به عنوان یک پزشک کارشناس مامایی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، فلکه دوم صادقیه، خیابان کاظم اعتمادیان، پلاک 40، واحد 4 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب رقیه رحیمی، از طریق شماره تلفن مطب رقیه رحیمی که 09099072862 - 02144014283 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت رقیه رحیمی چقدر است؟

هزینه ویزیت رقیه رحیمی، کارشناس مامایی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل رقیه رحیمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب رقیه رحیمی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از رقیه رحیمی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به رقیه رحیمی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به رقیه رحیمی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس