X
عکس رضا فلاح

رضا فلاح

نوبت دهی اینترنتی رضا فلاح متخصص کودکان و نوزادان در شهر نور و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از رضا فلاح نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی رضا فلاح

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد رضا فلاح

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، رضا فلاح را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای رضا فلاح ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی رضا فلاح، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از رضا فلاح چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از رضا فلاح، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با رضا فلاح انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب رضا فلاح به آدرس نور، خیابان امام خمینی، ساختمان پزشکان کسری، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای رضا فلاح رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا رضا فلاح تنها بیماران نور را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه رضا فلاح به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان، در شهر نور مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در نور و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با رضا فلاح، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با رضا فلاح مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان دریافت کنند.

رضا فلاح در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

رضا فلاح در زمینه متخصص کودکان و نوزادان، در شهر نور فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب رضا فلاح کجاست؟

مطب رضا فلاح به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان در شهر نور فعالیت میکند، نور، خیابان امام خمینی، ساختمان پزشکان کسری واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب رضا فلاح، از طریق شماره تلفن مطب رضا فلاح که 0 - 01144528182 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت رضا فلاح چقدر است؟

هزینه ویزیت رضا فلاح، متخصص کودکان و نوزادان، در شهر نور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل رضا فلاح می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب رضا فلاح

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از رضا فلاح کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به رضا فلاح امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به رضا فلاح فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس